Kişisel Gelişim

Dişil Enerji

Cinsiyet veya yönelimden bağımsız olarak hepimiz eril enerjiye ve dişil enerjiye sahibiz. Bu dinamikleri anlamak daha özgün bir şekilde yaşamanıza yardımcı olabilir. Kendinizi daha iyi anlayın ve ilişkileri geliştirin. Bu yazıda dişil enerjiyi nasıl artırabileceğimizi inceleyeceğiz.

Dişil Enerji Nasıl Artırılır?

Günlük tutun

Günlük tutmak, ilahi dişil enerjinize bağlanmanın harika bir yoludur. İçinizdeki Tanrıçayla bağlantı kurmanıza yardımcı olacak ipuçları içeren bazı harika günlükler var. Aşağıdaki sorulara olan cevapları kendi içinizde araştırı.

  • Gelecekteki kendimi nasıl hayal ediyorum?
  • Yaratıcılığımla nasıl bağlantı kurabilirim?
  • Ruhumu ne rahatlatır?
  • Dişil enerjimin hangi gölge yönünü şifa üzerinde çalışabilirim?

Meditasyon yapın

Meditasyon konusunda deneyiminiz yoksa yavaş başlayın. 5 dakika sessizce oturmak bile huzur duygunuzu ve her zaman koşulsuz sevginin vücut bulmuş hali olan kaynakla olan bağınızı güçlendirecektir. Tüpünüzde dişilliği uyandırmanıza yardımcı olacak çok sayıda rehberli meditasyon bulunmaktadır.

Olumlamalar yapın

Olumlamalar bilinçaltını yeniden yapılandırmak için güçlü araçlardır. Düzenli olarak tekrarlanan onaylamalar titreşiminizi yükseltmenize yardımcı olabilir. İşte ilahi dişil enerjiyi beslemek için birkaç onaylama:

  • Olumsuzluğa cevap vermiyorum. Huzurlu bir kalple hareket ediyorum.
  • Gerçeğimi konuşuyorum ve sınırlarımı nezaketle ve sakin bir ruhla koruyorum.
  • Ben şefkatliyim çünkü hepimiz biriz.
  • Olumlu duygularla titreşimimi yüksek tutuyorum.

Toksik İlişkileri Bitirin

Hepimizin moralini bozan bir arkadaşı vardır, ancak bir şeylerin değişeceğini umarak onlarla vakit geçirmeye devam ederiz. Ancak başkalarını, onların yanında zaman harcamadan da onurlandırabilirsiniz. Sizi küçümseyen, sizinle rekabet eden, herhangi bir şekilde kendinizi “daha az” hissetmenize neden olan insanlardan kurtulun. Toksik ilişkileri kesmek, kendi kişisel gelişiminize önemli bir yatırımdır. Bunu daha sonra değil şimdi yapın.

Sezginizi Dinleyin

Sezginiz iç sesinizdir. Sessiz ol ve dinle. Altıncı hissinizi geliştirmeye çalışırken olumlu bir ruh halinde olduğunuzdan emin olun. Öfke ve nefret gibi olumsuz duygular sezgiyi bulutlandırır.

Sessizlik İçin Alan Yaratın

Her sabah 5 dakika sessizce oturmaya çalışın. Sadece gürültüyü susturarak ilahi dişil enerjinizle ne kadar derinden bağlantı kurabildiğinize şaşıracaksınız.

Doğada Zaman Harcayın

Dişil enerji uzun zamandır Toprak Ana’ya bağlıdır. Çimlerde çıplak ayakla yürüyün, sessiz bir ormanda vakit geçirin. Doğada sakin vakit geçirmek için ayırabileceğiniz her zaman, ilahi dişilinizle bağlantı kurmanıza yardımcı olacaktır.

Cinsiyetimiz ne olursa olsun, hepimiz ilahi dişil enerjimizi geliştirmenin faydasını görebiliriz. İlahi dişil enerjisinin tamamıyla içinde olan bir insanda belli bir zarafet ve saygınlık vardır. Onlar güvendedirler, huzur içindedirler ve kendi derileri içinde son derece rahattırlar.

Dişil enerjiyi daha iyi anlamak ve onu dengede tutmak için Reyhan İldaş’ın uzmanlığına başvurabilirsiniz. Reyhan İldaş bir thetahealing uzmanı ve yaşam koçu olarak sizlere yardımcı olabilir. Randevunuzu oluşturmak için 0533 745 93 98 telefon numarası ya da info@reyhanildas.com mail adresi aracılığı ile iletişim kurabilirsiniz.

Psikonomi

Psikoloji Alanında Bulunan Her Şey Burada.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu