Psikoloji

Ankara En İyi 10 Psikolog Merkezi

Ankara’da ruhsal sağlık konusunda destek arayan bireyler için birçok seçenek bulunmaktadır. Bu makalede, Ankara’da hizmet veren en iyi 10 psikolojik danışmanlık merkezini sizin için derledik. Bu merkezler, uzman kadroları ve geniş hizmet yelpazeleriyle Ankara’da psikolojik destek almak isteyenlere çeşitli seçenekler sunmaktadır.

Ankara Psikolog Merkezi

Ankara Psikolog Merkezi, deneyimli uzman psikologlarıyla birlikte, yaşadığınız sorunlara profesyonel destek sunmaya hazırdır. Uzman kadromuz, sizinle birlikte gerçekleştireceği profesyonel terapilerle hayatınızdaki zorlukları aşmanıza yardımcı olacaktır. Merkezimiz, merkezi bir konumda bulunan bir psikolog ofisinde yüz yüze seanslar veya online terapiler sunmaktadır. Sizin için en uygun uzman psikologu bulmak ve seans planlamanızı yapmak için tek yapmanız gereken iletişime geçmektir.

Telefon0501 028 32 06
Site Adresihttps://www.ankarapsikologmerkezi.com/
Mail Adresiankarapsikologmerkezi@gmail.com

Reve Psikoloji

Rêve Psikoloji, Ankara’da uzman klinik psikologlarıyla bir araya gelerek duygusal, zihinsel ve davranışsal sorunlarınızla başa çıkmanıza yardımcı olmayı amaçlayan bir dizi hizmet sunmaktadır. Amacımız, sizin genel yaşam kalitenizi artırmak ve sağlıklı bir yaşam sürmeniz için gerekli destekleri sağlamaktır. Uzman ekibimiz, bireysel ihtiyaçlarınıza odaklanarak sizinle işbirliği yapacak ve sizin için en uygun çözümleri geliştirmek için çaba gösterecektir.

Telefon0546 220 12 80
Site Adresirevepsikoloji.com
Mail Adresirumeysa@revepsikoloji.com

Kavaklıdere Psikoloji

Kavaklıdere Psikolojik Danışmanlık Merkezi, akademik bilgi ile uygulama arasında güçlü bir köprü kurmayı misyon edinen özel bir kuruluştur. Deneyimli ekibimiz, danışanların bireysel özelliklerini ön planda tutarak, güncel bilimsel bilgileri ilkeli bir yaklaşımla entegre ederek çalışmalarını sürdürmektedir.

Telefon0542 838 44 74
Site Adresikavakliderepsikoloji.com
Mail Adresibilgi@kavakliderepsikoloji.com

Erdem Psikiyatri

Psikiyatri, temel olarak beyin hastalıklarıyla ilgilenen bir tıp dalıdır. Bu disiplin, günlük dilde adlandırılan akıl hastalıkları, ruh hastalıkları ve sinirlilik halleri gibi sorunların çözümü üzerine odaklanır. Bu rahatsızlıklar, düşünce, davranış ve duygu değişiklikleriyle kendini gösterir. Ankara’da psikiyatrik ve psikolojik sorunlar yaşayan bireyler için, maddi kaygı duymadan güvenle başvurabilecekleri bir merkez olarak hizmet veriyoruz. Danışanlarımız, rahatsızlıklarını çözmek ve destek almak adına tam teşekküllü bir yaklaşımla yardım alabilecekleri bir ortama hoş geldiniz diyoruz.

Telefon0539 856 00 79
Site Adresierdempsikiyatri.com
Mail Adresiinfo@erdempsikiyatri.com

Kuğu Psikoloji

Kuğu Psikoloji Merkezi, Uzman Psikolog Bahar Bozbıyık tarafından 2020 yılında Denizli’de kuruldu ve kısa sürede çevresinde tanınan bir merkez haline geldi. Güvenilir bir ilişki kurarak, insanlar arasında sağlam bir bağ oluşturmayı başardık. 2022 yılında Ankara’da da faaliyete geçen merkezimiz, Denizli ve Ankara şubelerinde bireysel, ebeveyn, genç ve çocuk danışmanlık hizmetleri sunmaktadır. Ayrıca, Covid-19 süreci nedeniyle Online Terapi hizmeti de sağlamaktayız.

Telefon0533 592 2795
Site Adresikugupsikoloji.com
Mail Adresibilgi@kugupsikoloji.com

Optimum Psikoloji

Optimum Psikoloji, çocuklar, gençler, yetişkinler ve çiftlerin karşılaştıkları psikolojik sorunlar, cinsel sorunlar ve diğer yaşam zorluklarıyla baş etmelerine yardımcı olarak yaşam kalitelerini artırmayı amaçlayan bir misyonla faaliyet göstermektedir. Klinik Psikolog, Psikolog, Psikolojik Danışman, Pedagog, EMDR Danışmanı, Aile Danışmanı ve Diyetisyen gibi uzmanlardan oluşan kadromuz ile birlikte, psikolojik sorunlarınız, çocukluk ve gençlik dönemi zorluklarınız, ilişki ve evlilik problemleriniz, aynı zamanda cinsel sorunlarınızda sizin yanınızdayız.

Telefon0850 840 87 87
Site Adresioptimumpsikoloji.com.tr
Mail Adresidestek@optimumpsikoloji.com.tr

Paradoks Psikoloji

Paradoks Psikoloji, Ankara’nın Çankaya ilçesinde, deneyimli terapist ve psikolog kadrosuyla psikolojik destek sağlayan bir merkez olarak faaliyet göstermektedir. Hayatın sunduğu zorluklarla başa çıkarken, duygusal dengeyi sağlama ve yaşam kalitesini artırma konusunda size yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Güvenli, destekleyici ve profesyonel bir ortamda, duygusal refahınızı güçlendirmek ve yaşamınızdaki potansiyeli keşfetmenize destek olmak için buradayız.

Telefon0544 390 12 15
Site Adresiparadokspsikoloji.com
Mail Adresipsikolojiparadoks@gmail.com

Myrina Psikoloji

Myrina Psikoloji Merkezi, bireylerin hayatları boyunca karşılaştıkları sorunlara bilimsel, etik ve ahlaki değerlere dayalı bir yaklaşımla çözüm sunmayı amaçlamaktadır. Deneyimli ekibimiz, kişilerin yaşam doyumunu artırmak ve psikolojik yaşam koşullarını iyileştirmek adına çalışmaktadır. Uzman kadromuz, sizin ihtiyaçlarınızı net bir şekilde anlamak ve bu doğrultuda hareket etmek için çaba gösterirken, farklı perspektifler sunarak, farkındalıklar kazandırarak, yargılamadan empati kurarak, koşulsuz kabul göstererek sizlere yaklaşmayı prensip edinmiştir.

Telefon0552 791 27 94
Site Adresimyrinapsikoloji.com
Mail Adresiinfo@myrinapsikoloji.com

Fenomen Psikoloji

Fenomen Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi, uzman psikolog ve klinik psikolog kadromuzla günlük yaşam sorunlarından ciddi ruh sağlığı problemlerine kadar geniş bir yelpazede hizmet sunmaktadır. Ankara ve diğer şehirlerde düzenlenen kurumsal eğitimler ve seminerlerle, Fenomen Psikoloji büyük katılımlı organizasyonlara destek vermektedir. Ayrıca, Uzman Klinik Psikolog Beyhan Budak tarafından hazırlanan içeriklerle dolu YouTube Kanalımızda, her hafta yeni videolarla sizlere rehberlik etmeyi sürdürüyoruz.

Telefon0539 799 42 77
Site Adresifenomenpsikoloji.com
Mail Adresifenomenpsikoloji@gmail.com

Emin Terapi Merkezi

Emin Terapi Merkezi, Ankara’da bulunan psikolog kadrosuyla sizlere destek sunmaktan memnuniyet duyar. Ankara’nın en iyi psikolog tavsiye ekibimizi inceleyerek, size uygun olanla ön görüşme talebinde bulunabilirsiniz.

Telefon0555 380 20 45
Site Adresieminterapi.com
Mail Adresidestek@eminterapi.com

Ankara Psikolog Ücretleri 2024

Ankara psikolog ücretleri 2024 yılında 750 TL ile 2500 TL arasında değişmektedir. Fiyatların değişmesindeki en önemli hususlar; terapistin deneyimi ve ofisin bulunduğu konum olmaktadır. Bu fiyatların genel ücretlerdir, fiyatların altında ya da üstünde rakamlarla karşılaşabilirsiniz.

Ankara Psikolog Yorumları

Ankara’da, ruhsal sağlık konusunda uzmanlaşmış birçok psikolojik danışmanlık merkezi bulunmaktadır. Bu merkezler, çeşitli terapi yöntemleri ve uzman kadrolarıyla bireylerin ihtiyaçlarına özel çözümler sunmaktadır. En iyi psikolojik danışmanlık merkezini bulmak için kurumları arayıp ön görüşme yapmanızı tavsiye ederiz. Psikolog olarak baktığımızda ise psikologların çalışma alanlarını incelemeli ve sizin yaşadığınız problem alanına uygun olan uzmanı seçmelisiniz.

Ankara Ücretsiz Psikolog

Ankara’da ücretsiz psikolog hizmetleri, bireylerin maddi endişeler olmadan psikolojik destek almasına olanak tanır. Bu hizmet, Ankara’da yaşayan herkesin duygusal sağlığını güçlendirmek ve zorluklarla başa çıkmasına yardımcı olmak amacıyla sunulmaktadır. Ücretsiz psikolog desteği, maddi durumu zorlayan kişilere ekonomik bir çözüm sunarak psikolojik yardımı erişilebilir kılar. Ankara’daki uzman psikologlar, bireylerle güvenli ve destekleyici bir ortamda çalışarak duygusal refahlarını artırmayı hedefler. Ücretsiz psikolog hizmetleri, toplumun psikolojik sağlığını önemseyen bir yaklaşımla, kişilerin içsel güçlerini keşfetmelerine ve yaşamlarını olumlu yönde değiştirmelerine destek olur.

UYARI

Yukarıda yer alan bilgiler bir rehber amacı taşımaktadır, kesinlikle öneri amacı taşımamaktadır. Psikonomi sizler için bu listeyi oluşturmasındaki amaç ise araştırma sırasında işlerinizi kolaylaştırmaktır.

Psikonomi

Psikoloji Alanında Bulunan Her Şey Burada.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu